Zostań Ambasadorem Airly!

fot. unsplash.com 

Zostań Ambasadorem Airly!

Published

Chcesz żeby sensory Airly znalazły się w Twoim mieście? Nie czekaj! Przekonaj władze swojego miasta do zainstalowania sieci i zostań Ambasadorem Airly! Przeczytaj jak to zrobić krok po kroku.

AMBASADOR BADGE.png

Dlaczego warto zostać Ambasadorem Airly?

1. Otrzymasz sensor Airly na okres 2 lat w wybranej przez siebie lokalizacji w gminie, w której będzie zainstalowana sieć.
2. Uzyskasz tytuł Ambasadora Airly akcji #PolskaOddycha.
3. Otrzymasz ekskluzywny dostęp do przedpremierowych aktualizacji i akcji.
4. Będziesz mógł podyskutować z nami podczas wydarzeń z udziałem Airly (dostaniesz zaproszenie).

Krok 1: Przekonaj lokalne władze do zainstalowania sieci sensorów w Twoim mieście. 

Wydaje się niemożliwe? W kilku miastach już się udało! Pobierz ofertę dla gminy tutaj i porozmawiaj z lokalnymi władzami. Jeśli Twoje miasto zdecyduje się na zainstalowanie sieci (co najmniej 10 sensorów) to będziesz miał szansę zostać Ambasadorem Airly i dostać dodatkowy sensor na okres dwóch lat, który będzie mierzył stan powietrza tuż za Twoim oknem!
Pobierz ofertę dla gminy tutaj

Krok 2: Przeczytaj regulamin! 

Każda akcja ma swoje reguły a więc zanim się do nas zgłosisz – zapoznaj się z regulaminem

Krok 3: Aplikuj! 

Zgłoś się do nas wypełniając ten formularz, odpowiadając na kilka pytań i akceptując regulamin. Po zawarciu umowy z miastem Ambasador zostanie wyłoniony przez gminę i poinformowany przez nas mailowo i/lub telefonicznie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZOSTAŃ AMBASADOREM AIRLY 

Copy as a Plain Text

Share

Kto pyta, nie błądzi!

Wiadomości i komentarze na Facebooku, wiadomości drogą e-mail, rozmowy telefoniczne- wszędzie tam pytacie nas o wiele kwestii związanych z naszym produktem. Bardzo nas to cieszy i dlatego w myśl znanej, łacińskiej maksymy „Qui rogat, non errat” chcemy wyjść Wam naprzeciw